loading

Jakub Třeštík Fotograf

Fotokoutek

Více fotek ze sekce "Fotokoutek" naleznete zde...

 

CO JE TO FOTOKOUTEK?
Fotokoutek je takový "malý ateliér", který se vystaví přímo na místě Vaší akce. Součástí fotokoutku je pozadí, světelná technika, fotoaparát, fotograf s fototiskárnou pro profesionální tisk fotek. Pokud se tedy ptáte, co můžete zajistit Vy? Je to pouze přístup k zásuvce a stůl.


KAM SE FOTOKOUTEK HODÍ?
Fotokoutek se bude skvěle vyjímat všude, kde se lidé smějí. Dá se v podstatě napasovat na akci jakéhokoli typu - svatební oslava, firemní večírek, garden párty, narozeninová oslava, maturitní ples...


STYLIZACE FOTOKOUTKU
Vše potřebné zajišťuji já osobně. Pokud si budete přát fotit na jiném místě, než na foto-pozadí, určitě s tím nebudu mít problém. Vše je na domluvě.


JAK FOTOKOUTEK FUNGUJE?
Návštěvník akce přijde, vybere si rekvizity, nastaví se do pózy, nechá se vyfotit a odnese si fotku 10x15 cm.


CENA FOTOKOUTKU
Za každou vytištěnou fotografii vybírám na místě 35Kč. Speciální fotopozadí na přání pro konkrétní akci vyúčtujeme dle domluvy.


VÝHODY FOTOKOUTKU
Fotografie posílám s logem Vaší akce na emai klientů, kteří jej dále sdílí pomocí facebooku atd. zatraktivnění Vaší akce (společnosti) klient si odnese vytištěnou fotografii s logem a datem na památku z Vaší akci fotografie dostanete v el. podobě pro prezentaci Vaší akce (společnosti).