Služby


 

BALÍČEK A

– základní balíček, focení probíhá přibližně 1-1,5 h, nafotí se cca 30-50 snímků, z nich vybereme 10 nejpodařenějších, které vyretušuji a nechám vytisknout o rozměru 13x18cm…. V ceně CD s vybranými a retušovanými záběry + další záběry jako náhledy navíc.
Cena: 1 450,- 

 

BALÍČEK B

– focení na 2-3 h, nafotí se cca 100 snímků, z nich vybereme 20 nejpodařenějších, které vyretušuji a nechám vytisknout o rozměru 13x18cm. V ceně CD s vybranými a retušovanými záběry + další záběry jako náhledy navíc.

Cena: 1 850,-

 

 

 

-   focení probíhá kratší dobu, cca do 1 h

-   nafotí se cca 30-50 snímků, z nich vybereme 10 nejpodařenějších, které vyretušuji a nechám vytisknout o rozměru 13x18cm…. V ceně CD s vybranými a retušovanými záběry + další záběry jako náhledy navíc.
Cena: 1 350,- 

 

 

 

Balíček B

– nafocení bříška jako v balíčku A + nafocení průběhu rostoucího bříška měsíc po měsíci,  z nich vybereme 20 nejpodařenějších, které vyretušuji a nechám vytisknout o rozměru 13x18cm.

Cena:  2 700,-

 

 

 


Balíček A

– balíček zahrnuje fotografování obřadu od příchodu do svatební síně, fotografie novomanželů, rodičů, svědků, nasazování prstýnků, první polibek, podpisy novomanželů a svědků, přípitek, gratulace a odchod ze svatební síně, skupinové fotografie svatebčanů a novomanželů v místě konání obřadu. Dále fotografování novomanželů v okolí obřadní síně (v parku, na zámku, v zahradě).
– v el. podobě dostanete okolo 70-120 ks fotografií s retušovanými záběry

Cena: 3 900,-
Cena 4 400,- v ceně 50ks vytištěných fotek 10x15cm

 

Balíček B

–  fotografování probíhá celý den, od momentek z ranního líčení a příprav nevěsty, zdobení aut, odjezd svatebního průvodu, příjezd na místo konání obřadu. Dále jako balíček č.1 (obřad, skupinky, park / atelier). Pokračuje fotografováním svatebních zvyků a celé  slavnostní hostiny: rozbíjení talíře, přípitek, svatební tabule, momentky hostů, společná polévka, oběd, krájení dortu, čtení gratulací, předávání darů, první tanec, momentky z večerní zábavy.
– dostanete okolo 180-250ks fotografií s upravenými záběry

Cena: 6 500,-
Cena 6 900,- v ceně 50ks vytištěných fotek 10x15cm

 

V ceně je zahrnuto:

 

1. Seznámení a zjištění informací ohledně svatby, co a jak a kde bude probíhat

2. Zpracovaní fotografií a předání na cd v tiskové kvalitě

3.Cena nezahrnuje vytištění fotografií, ale po dohodě je můžu dát vytisknout v kvalitním fotolabu, kde tisknu

 

 

Upravené fotografie jsou v el  podobě. Data jsou ve formátu JPG a jsou v plném (původním) rozlišení, tj. lze použít i pro tisk větších formátů. Výběr fotografií a vhodnou variantu úpravy volí fotograf. Provedení těchto fotografií možno dohodnout předem. Ostatní fotografie ve formátu RAW nafocené během fotografování neposkytuji.

 

 

Balíček A

– portrétní fotografie v ateliéru, rád se přiblížím jakémukoliv tématu, které si vyberete. Každý student obdrží 3 ks ve formátu 10x15cm + CD s náhledy ostatních pořízených fotografií. Výběr barevného provedení (barevné, černobílé, sépiové, atd.) je zcela na Vás!

Cena: 290,-

 

Balíček B

– portrétní fotografie v ateliéru, rád se přiblížím jakémukoliv tématu, které si vyberete. Každý student obdrží 6 ks ve formátu 10x15cm + CD s náhledy ostatních pořízených fotografií. Výběr barevného provedení (barevné, černobílé, sépiové, atd.) je zcela na Vás!

Cena: 390,-


-  fotografie pro maturitní tabla lze fotit v interiéru, exteriéru, ateliéru nebo mohu vzít část vybavení z ateliéru a nafotit ho přímo u Vás ve škole nebo na jiném domluveném místě.

-  při fotografování tabla je určitě možnost nafocení skupinek a na přání přiobjednat tisk fotografií, které nebudou součástí výsledného tabla. Vše je na domluvě, máte-li nějaký originální nápad, vymykající
se běžným tablům, sem s ním, rád do toho půjdu
-  možnost nalíčení vizážistkou

 

 

Neinscenované záběry – zachytí jedinečnost okamžiku. Co člověk, to jiná tvář, jiný pohled, jiný úsměv, jiný výraz, jiná osobnost. Co okamžik, to jiná nálada, jiný příběh.

Podaří-li se vám zachytit neopakovatelný okamžik, můžete si být jisti, že stejnou fotografii již nikdy nepořídíte.


- dle rozsahu akce, cena domluvou

 

 

Produktové fotografie jsou katalogové fotografie produktů s jednotným svícením a připravené pro prezentaci. Reklamní fotografie jsou propagačním materiálem (narozdíl od spíše katalogového v případě produktových) Vašeho produktu, firmy, značky atp. Reklamní foto může být třeba i fotografie Vaší provozovny využitá k propagaci, a to jak elektronické, tak tištěné. Ceny reklamních fotografií se hůře stanovují, avšak obratem jsem schopen Vám dodat přesnou cenovou kalkulaci, proto mě neváhejte kontaktovat.

 

- rozsah zakázky dohodou. Neváhejte se na mne obrátit pro přesnou kalkulaci a realizaci zakázky šitou na míru Vašim potřebám.